O MNIE

Jestem wykwalifikowanym medycznym trenerem personalnym, trenerką kobiet w ciąży i po porodzie, instruktorem zdrowego kręgosłupa oraz doradcą żywieniowym. Prócz tego jestem dyplomowaną masażystką. Ukończyłam dwuletnie studium medyczne na kierunku „Technik masażysta z elementami fizjoterapii”. Mam za sobą przepracowany rok w gabinecie masażu, jak i dużo kursów i szkoleń z zakresu nie tylko masażu, a również treningu i dietetyki. Mam kilkuletnią praktykę w uprawianiu sportu i kształtowaniu sylwetki.

Jestem współtwórcą kursu A4Academy – „Modelowanie Kobiecej Sylwetki”, a także autorem artykułów z zakresu dietetyki i dietoterapii, z którymi można zapoznać się na platformie A4Academy.

Na bieżąco poszerzam swoją wiedzę, regularnie uczęszczam na webinary oraz konferencje z tematyki treningu, dietetyki, jak i regeneracji ciała. Aktualnie studiuję FIZJOTERAPIĘ II stopnia (studia jednolite magisterskie) i na pewno nie zamierzam na tym zaprzestać. Rozwój to moja druga miłość.

Nazwa MOBILITY QUEEN towarzyszy mi od dobrych trzech lat. Nawiązuje do mobilności, która jest tak bardzo ważna dla naszego organizmu. O ciało powinniśmy dbać od strony odpowiedniej diety, odpowiedniej aktywności fizycznej oraz prawidłowej regeneracji.

Pragnę podzielić się z Państwem moją pasją i pomóc zadbać o swoje zdrowie oraz lepsze życie na różnych jego płaszczyznach.
Zapraszam do kontaktu.

MOJE KOMPETENCJE: